Westa Group - Wyznaczamy nowe standardy!

 

Hasło „Wyznaczamy nowe standardy” towarzyszy nam od początku istnienia firmy i jest wyznacznikiem naszego rozwoju! Każdego dnia dokładamy wszelkich   starań, aby usprawniać naszą pracę.  Wszystko dla Was – naszych Klientów.

 

Rzeczą, która jest dla nas absolutnym standardem jest współpraca z   firmami oferującymi produkty o najlepszych parametrach. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami. Zwracamy także szczególną uwagę na certyfikaty oraz atesty, jakie posiadają oferowane przez nas produkty.

  • Wiemy, że cenicie swój czas, dlatego oferujemy materiały potrzebne zarówno do budowy całego domu jak również te, które są konieczne podczas najmniejszego nawet remontu. Wszystko mamy w jednym miejscu!
  • Dysponujemy samochodami dostawczymi o różnej ładowności. Dzięki temu zakupiony przez Was towar dotrze na miejsce szybko i co ważne, bezpiecznie!
  • Wszystkim naszym klientom oferujemy możliwość transportu zakupionego materiału w bardzo korzystnych cenach. W myśl zasady łączenia kursów dla Stałych Klientów jesteśmy w stanie zminimalizować koszty dostawy.
  • Zasadnicze znaczenie ma dla nas profesjonalne doradztwo. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy posiadają dostęp do informacji zamieszczonych w Internecie. Na szczęście - nic nie zastąpi solidnej wiedzy!  Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i wiedzą, że bez fachowego doradztwa trudno niekiedy dokonać słusznego wyboru potrzebnych towarów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby towar, który kupujecie, był najlepszy do wybudowania WASZEGO wymarzonego domu.
  • Zdajemy sobie sprawę, że zakup materiałów budowalnych to pierwszy, najważniejszy, ale nie jedyny krok do wybudowania domu. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy pomoc w znalezieniu solidnej ekipy budowlanej, która dla was wykona: fundamenty, wylewki, tynki; postawi ściany; przykryje dach; zamontuje okna a nawet wybuduje nowe ogrodzenie!
  •  W ofercie Westa Group znajdą Państwo także okna i drzwi z montażem 8% VAT.

Zapraszamy do firmy Westa Group – miejsca przyjaznego dla inwestorów i wykonawców. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem!

 

W 2019 roku powstał nowy dział naszej firmy – Westa Fotowoltaika

Zajmujemy się wyceną, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całego regionu. Oferujemy moduły fotowoltaiczne i falowniki tylko od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów. Współpracujemy TYLKO z certyfikowanymi wykonawcami.

Zamontowaliśmy instalacje w całej okolicy zarówno na domach jednorodzinnych, jak i przedsiębiorstwach. Naszym hasłem przewodnim jest wyznaczanie nowych standardów i dobra energia – rozwijamy się dla Was!